Merhaba değerli arkadaşlar,

Uzun zamandır dil sınıfları ile ilgilenen bir öğretmen olarak İnternet ortamında yabancı dil sınıfı öğrencilerinin tamamına ulaşmayı hedefleyen bir web sitesi kurmak istedim. Dil Sınıfı öğrencilerinin aklındaki tüm soruların yanıtlandığı, ilginç anıların paylaşıldığı ve dil bölümünden başarıya nasıl ulaşılabileceğine dair yazıların yer alacağı bir siteye en uygun isim ne olabilir diye düşünürken dilsinifi.com adresinin boş olduğunu farkettim. Alan adını alır almaz Dil Sınıfı öğrencilerimin ve İngilizce öğretmeni dostlarımın desteğiyle bu adresi yayın hayatına almaya karar verdim.

Birçok şehirde insanların Dil Sınıfı öğrencilerini ötekileştirdiğini ve hatta dil okuyup ne yapacaksın dediği bir ortamda bizler bu site aracılığıyla sizlerin yanında olmaya ve tüm desteği sunmaya hazırız. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin dostlar. Sonuna kadar yanınızdayız.

Dil Sınıfı öğrencilerinin tercih edebilecekleri tüm bölümleri ve YÖK tarafından açıklanan tüm puanları sitemizde güzel bir şekilde kategorize ederek sizlerle paylaşacağız. Kimi zaman farklı şehirlerdeki takipçilerimizden çalışma tekniklerini ve yaşadıkları ilginç anları da alarak tekdüze bir site olmanın ötesine geçeceğiz.

Dil Sınıfı öğrencilerimizin özel olduklarını düşünmekle birlikte çalışmalarında motivasyon desteği sağlamak için detaylı ve ihtiyaç duyduğunuz yazıları da yine sayfamız aracılığıyla sizlere ulaştırmanın gayreti içinde olacağız.

Son olarak, sitemizin tüm Dil Sınıfı öğrencileri için hayırlı ve başarılı bir çalışma olmasını diliyorum. Desteğinizle ve yorumlarınızla yanımızda olduğunuzu görmek bizleri çok daha dinamik tutacaktır. Aramıza hoşgeldiniz ve iyi ki varsınız diyerek şimdilik siz değerli dil dostlarımıza hoşçakalın diyorum…

Nurullah ÖKTEM

İngilizce Öğretmeni